ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ
Πραγματοποιήθηκε το μεσημέρι της Παρασκευής στα γραφεία της Ε.Ο.ΠΕ η κλήρωση των πρωταθλημάτων για την νέα αγωνιστική σεζόν(2018-19).
Για την πρώτη αγωνιστική της Α2 Εθνικής Κατηγορίας του δεύτερου υποομίλου η Παναχαϊκή θα υποδεχθεί τον Κέρκη Μαραθοκάμπου.
Το  πρόγραμμα:
Α’ Όμιλος – 2ος Υποόμιλος
1η Αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου):
Παναχαϊκή Πετ.2013 – ΑΣ Κέρκης
ΑΣ Κόροιβος – ΕΑ Πατρών
ΑΟ Νέοι Βύρωνος -ΓΣ  Απόλλων
ΔΑΣ Δραπετσώνας – ΑΕ Αρμενίων
2η Αγωνιστική (10-11Νοεμβρίου):
ΔΑΣ Δραπετσώνας – Παναχαϊκή Πετ.2013
ΑΣ Κέρκης- ΑΣ Κόροιβος
ΕΑ Πατρών – ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων – ΓΣ Απόλλων
3η Αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου):
ΑΣ Κόροιβος- ΔΑΣ Δραπετσώνας
ΑΟ Νέοι Βύρωνος – ΑΣ Κέρκης
ΓΣ Απόλλων- ΕΑ Πατρών
Παναχαϊκή Πετ.2013- ΑΕ Αρμενίων
4η Αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου):
ΔΑΣ Δραπετσώνας – ΑΟ Νέοι Βύρωνος
Παναχαϊκή Πετ.2013 – ΑΣ Κόροιβος
ΑΣ Κέρκης-ΓΣ Απόλλων
ΑΕ Αρμενίων – ΕΑ Πατρών
5η Αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου):
ΓΣ Απόλλων – ΔΑΣ Δραπετσώνας
ΑΟ Νέοι Βύρωνος – Παναχαϊκή Πετ.2013
ΕΑ Πατρών -ΑΣ Κέρκης
ΑΣ Κόροιβος – ΑΕ Αρμενίων
6η Αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου):
ΔΑΣ Δραπετσώνας – ΕΑ Πατρών
Παναχαϊκή Πετ.2013 -ΓΣ Απόλλων
ΑΣ Κόροιβος -ΑΟ  Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων – ΑΣ Κέρκης
7η Αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου):
ΑΣ Κέρκης -ΔΑΣ Δραπετσώνας
ΕΑ Πατρών – Παναχαϊκή Πετ.2013
ΓΣ Απόλλων – ΑΣ Κόροιβος
ΑΟ Νέοι Βύρωνος – ΑΕ Αρμενίων
8η Αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου):
ΑΣ Κέρκης  – Παναχαϊκή Πετ.2013
ΕΑ Πατρών -ΑΣ Κόροιβος
ΓΣ Απόλλων  – ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΕ Αρμενίων -ΔΑΣ Δραπετσώνας
9η Αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου):
Παναχαϊκή Πετ.2013- ΔΑΣ Δραπετσώνας
ΑΣ Κόροιβος – ΑΣ Κέρκης
ΑΟ Νέοι Βύρωνος – ΕΑ Πατρών
ΓΣ Απόλλων – ΑΕ Αρμενίων
10η Αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου);
ΔΑΣ Δραπετσώνας -ΑΣ Κόροιβος
ΑΣ Κέρκης- ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΕΑ Πατρών – ΓΣ Απόλλων
ΑΕ Αρμενίων – Παναχαϊκή Πετ.2013
11η Αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου):
ΑΟ Νέοι Βύρωνος – ΔΑΣ Δραπετσώνας
ΑΣ Κόροιβος – Παναχαϊκή Πετ.2013
ΓΣ Απόλλων -ΑΣ Κέρκης
ΕΑ Πατρών – ΑΕ Αρμενίων
12η Αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου):
ΔΑΣ Δραπετσώνας – ΓΣ Απόλλων
Παναχαϊκή Πετ.2013 -ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΑΣ Κέρκης- ΕΑ Πατρών
ΑΕ Αρμενίων – ΑΣ Κόροιβος
13η Αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου):
ΕΑ Πατρών – ΔΑΣ Δραπετσώνας
ΓΣ Απόλλων – Παναχαϊκή Πετ.2013
ΑΟ Νέοι Βύρωνος -ΑΣ Κόροιβος
ΑΣ Κέρκης- ΑΕ Αρμενίων
14η Αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου):
ΔΑΣ Δραπετσώνας – ΑΣ Κέρκης
Παναχαϊκή Πετ.2013- ΕΑ Πατρών
ΑΣ Κόροιβος – ΓΣ Απόλλων
ΑΕ Αρμενίων – ΑΟ Νέοι Βύρωνος