Η αθλητική κίνηση της εβδομάδας σε συνεργασία με το sportlifesamos.com

Η αθλητική κίνηση της εβδομάδας σε συνεργασία με το sportlifesamos.com

Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου Σαββατοκύριακου

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΟ ΜΕΣΑΡΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ   21/10/17 12:00 ΑΓ ΚΗΡΥΚΟΥ
ΑΟ ΣΑΜΟΥ  –  ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ   22/10/17 15:00 ΣΑΜΟΥ
ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10/17 12:00 ΕΥΔΗΛΟΥ
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ  – ΑΠΣΦ ΣΧ ΘΕΤ ΕΠ/ΜΩΝ ΚΥΡΙΑΚΗ   22/10/17 15:00 Χ΄΄ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ  – ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10/17 15:00 Β. ΚΑΛΥΜΝΙΟΣ

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ  – ΑΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10/17 11:30 ΚΟΝΤΑΚΕΪΚΩΝ
ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ–  ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10/17 15:30 ΜΑΡΑΘΟΚΑΜΠΟΥ
ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ – ΑΠΣ ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10/17 15:30 ΧΩΡΑΣ

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ  ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ – 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ – ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ   29/10/17 12:00 ΣΑΜΟΥ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ    –  ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ   29/10/17 12:00 Β. ΚΑΛΥΜΝΙΟΣ

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ 2017-2018

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   ΗΜΕΡ/ΝΙΑ  ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ – ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10/17 10:00 – 11:00 ΣΑΜΟΥ
ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ  – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10/17 11:30 – 12:30 ΣΑΜΟΥ
ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ – ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10/17 13:00 – 14:00 ΣΑΜΟΥ

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   ΗΜΕΡ/ΝΙΑ  ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ
ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ  – ΑΟ ΣΑΜΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10/17 14:30 – 15:30 ΣΑΜΟΥ
ΑΟ ΣΑΜΟΥ   – ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10/17 16:00 – 17:00 ΣΑΜΟΥ
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ  – ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10/17 17:30 – 18:30 ΣΑΜΟΥ

ΤΕ ΕΟΚ Σάμου: Ορισμοί αγώνων Κυπέλλου “Γ.Βαλής”

Κύπελλο Ανδρών ”ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΛΗΣ” Α’ Ημιτελικός

ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ  Τρίτη 17/10/17 19:00 ΚΔΓ Αγ. Κηρύκου.

Πρωτάθλημα Εφήβων 1η αγωνιστική

ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ Κυριακή 22/10/17 11:00 ΚΔΓ Πυθαγορείου.

Στον αγώνα αυτό υπάρχει αλλαγή έδρας λόγω των εργασιών στο ΚΔΓ Βαθέος.

Ανακοίνωση της Τ.Ε ΕΟΠΕ Σάμου για το αναπτυξιακό πρόγραμμα

Στη συνέχεια της αναπτυξιακής πολιτικής της ΕΟΠΕ τη Δευτερα 16/10/17 και ωρα 18:30 θα πραγματοποιηθεί  στο κλειστο  Γυμναστηριο Καρλοβασου η πρώτη συγκεντρωτική προπόνηση του κλιμακίου Σάμου της αθλητικής χρονιάς 2017-2018 από τον ΠΟΠ ΣΑΜΟΥ Ιωσήφ Φαράτση  για κορίτσια ηλικιών 2004-2005 και αγόρια 2003-2004 Καλούνται οι ομάδες του ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ, ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ και ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ όπως συμμετέχουν στο αναπτυξιακό
πρόγραμμα.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΒΟΛΕΥ  ΝΕΑΝΙΔΩΝ  21-22/10-2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/10/17

ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ-ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ   16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ-ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/10/17
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ -ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ   16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ -ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ   18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ