Προγράμματα αγώνων Σαββατοκύριακου

Προγράμματα αγώνων Σαββατοκύριακου

Πρόγραμμα αγώνων ποδοσφαίρου 28-29/1/2017

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ
ΑΟ ΣΑΜΟΥ  – ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/17 14:30 ΣΑΜΟΥ
ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/17 12:00 ΚΟΝΤΑΚΕΪΚΩΝ
ΑΟ ΜΕΣΑΡΙΑΣ – ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/17 12:00 ΕΥΔΗΛΟΥ
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/17 14:30 ΚΟΝΤΑΚΕΪΚΩΝ
ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ – ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/17 12:00 ΣΑΜΟΥ

B΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ  – ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΥΡΙΑΚΗ  29/01/17 14:30 Β . ΚΑΛΥΜΝΙΟΣ
ΑΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ  – ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/17 12:00 ΦΟΥΡΝΩΝ
ΑΠΣ ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  –  ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/17 14:30 ΚΟΝΤΑΚΕΪΚΩΝ
ΑΠΣΦ ΣΧ ΘΕΤ ΕΠ/ΜΩΝ       – ΡΕΠΟ

ΥΠΟΔΟΜΗΣ (ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΔΙΚΟ) – (ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ) 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ  – ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/17 12:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΟ ΣΑΜΟΥ – ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/17 10:00 ΣΑΜΟΥ

ΚΥΠΕΛΛΟ – ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   ΗΜΕΡ/ΝΙΑ  ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ
ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ  – ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2017 14:00 ΚΟΝΤΑΚΕΪΚΩΝ
ΑΠΣΦ ΣΧ  ΘΕΤ ΕΠ/ΜΩΝ – ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 05/02/2017 12:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

ΥΠΟΔΟΜΗΣ (ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΔΙΚΟ) – (ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ) 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ
ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/17 14:30 ΚΟΝΤΑΚΕΪΚΩΝ

ΥΠΟΔΟΜΗΣ (ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΔΙΚΟ) – (ΟΜΙΛΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ) 7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ  – ΑΟ ΜΕΣΑΡΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 04/02/17 14:30 ΑΓ. ΚΗΡΥΚΟΥ

Ορισμοί Αγώνων Μπάσκετ 28 & 29 / 01/2017

Πρωτάθλημα Ανδρών 4η αγωνιστική (Εξ’ αναβολής)

Κυριακή 29/01/17
ΑΕΣ ΑΘΛΕΩΝ – ΑΣ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 12:00 Κλειστό Βαθέος.
Πρωτάθλημα Ανδρών 8η αγωνιστική
ΑΣ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 12:00 Κλειστό Καρλοβάσου.
Πρωτάθλημα Παίδων 3η αγωνιστική Α’ όμιλος (Β’ Ημίχρονο)

Σάββατο 28/01/17
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 15:30 Κλειστό Πυθαγορείου.
Πρωτάθλημα Κορασίδων 3η αγωνιστική
ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ – ΑΣ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ 16:30 Κλειστό Πυθαγορείου.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΒΟΛΕΥ 28-29/1/2017

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/17
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ PLAY-OFF
ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ-ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ   16:00  ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΣ ΕΡΜΗΣ-ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/17
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ-ΑΟ ΠΛΥΚΡΑΤΗΣ  18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΣ ΕΡΜΗΣ-ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ       18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΘΕΟΣ
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ-ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΑΝΔΡΩΝ
ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ-ΑΣΣ ΑΝΓΕΝΝΗΣΗ   20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

ΠΗΓΗ: www.sportlifesamos.com