Α.Σ. Κουρσάρος – ΑΠΣ Αγ. Αθανάσιος 3-0 άνευ αγώνος
ΑΨΕΣΚ Αρίσταρχος – ΑΕΣ Φοίνικας 2-1
ΑΣΣ Αναγέννηση – ΑΠΣΦ Σχ. Θετικών Επ/μων  2-2

Ρεπορτάζ:

Α.Ε. Βαθ. Πανσ/κού – Καρλόβασι 7-2

Σαν σε προπόνηση η Ένωση επικράτησε με το εμφατικό 7-2  της ομάδας του Καρλόβασου που αγωνίστηκε με 10 παίκτες. Οι γηπεδούχοι μόλις στο πρώτο δεκάλεπτο του αγώνα είχαν πάρει αέρα δύο τερμάτων με τα δύο γκολ του Βελάνη. Λίγα λεπτά αργότερα ο Δριτσάκης έκανε το 3-0 για την Ένωση με κεφαλιά με τους φιλοξενουμένους να μειώνουν προσωρινά με τον Κουφογιάννη σε 3-1. Το 4-1 για την ομάδα του Ευριπήδη Γεροντή που ήταν και το σκορ του ημιχρόνου έκανε και πάλι ο Βελάνης με πλασέ απο κοντά. Στο δεύτερο 45 λεπτό δεν άλλαξαν και πολύ τα πράγματα το Καρλόβασι αμυνόταν συνεχώς, παρολαυτά κατάφερε να μειώσει σε 4-2 με εξαιρετική ατομική ενέργεια του Κουφογιάννη που πέρασε όποιον βρήκε μπροστά του και πέτυχε το γκολ σε κενή εστία. Η συνέχεια ανήκε στους γηπεδούχους με τον Βελάνη να σημειώνει άλλα δυο γκολ σκοράροντας 5 στο σημερινό ματς ενώ ένα γκολ πέτυχε και ο Σιαφύλιος με δυνατό σουτ έξω από την περιοχή.