Αθλητικές ειδήσεις από την ΣΑ.Τ. σε συνεργασία με το sportlifesamos.com

Αθλητικές ειδήσεις από την ΣΑ.Τ. σε συνεργασία με το sportlifesamos.com

Η Αναγέννηση γνωστοποιεί τα τμήματα αθλητικής και δημιουργικής απασχόλησης

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ   ΣΑΜΟΥ

                                   ΑΚΑΔΗΜΙΑ  ΣΤΙΒΟΥ <  Γρηγόρης  Τσικριτέας >

Γνωστοποιούμε   το  πρόγραμμα  για  τα  τμήματα  αθλητικής και δημιουργικής  απασχόλησης  για  παιδιά  προσχολικής  ηλικίας, που  διοργανώνει  ο σύλλογος  μας.

Έναρξη   Δευτέρα  9  Οκτωβρίου  κλειστό  Γυμναστήριο  Βαθέος ( δίπλα  στη ΔΟΥ ), αίθουσα  γυμναστικής  ( ισόγειο )

Α   ΤΜΗΜΑ :   Παιδιά  γεννημένα  το  2012   ΤΡΙΤΗ  17:00……..ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  16:00

Β   ΤΜΗΜΑ:    Παιδιά  γεννημένα  το  2013   ΤΕΤΑΡΤΗ   17:30…..ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  18:00

Γ   ΤΜΗΜΑ:    Παιδιά  γεννημένα  το  2014     ΤΡΙΤΗ   18:00…..ΤΕΤΑΡΤ 18:30

Για  περισσότερες πληροφορίες- εγγραφές  στην υπεύθυνη  του  προγράμματος  κ. Μασλίγκα  Ελένη  ( καθηγήτρια  φυσικής  Αγωγής )   τηλ 6931191278

Ε.Π.Σ.Σάμου: Πρόγραμμα αγώνων κυπέλλου

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Εκτύπωση E-mail
Α΄ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   ΗΜΕΡ/ΝΙΑ  ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ
ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ –  ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08/10/17 15:00 ΜΑΡΑΘΟΚΑΜΠΟΥ
ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΣΧ ΘΕΤ ΕΠ/ΜΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 07/10/17 15:00 ΚΟΝΤΑΚΕΪΚΩΝ

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   ΗΜΕΡ/ΝΙΑ  ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ –  ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 07/10/17 15:00 Β. ΚΑΛΥΜΝΙΟΣ
ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ – ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 08/10/17 15:00 ΣΑΜΟΥ

Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   ΗΜΕΡ/ΝΙΑ  ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΣ ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  –  ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ ΚΥΡΙΑΚΗ 08/10/17 15:00 ΚΟΝΤΑΚΕΙΚΩΝ
ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ – ΑΟ ΣΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 08/10/17 11:45 ΣΑΜΟΥ

Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ ΙΚΑΡΙΑΣ – ΦΟΥΡΝΩΝ

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   ΗΜΕΡ/ΝΙΑ  ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ  – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 07/10/17 12:00 ΕΥΔΗΛΟΥ
ΑΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ  – ΑΟ ΜΕΣΑΡΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 08/10/17 12:00 ΦΟΥΡΝΩΝ

Ορισμοί αγώνων μπάσκετ Κυπέλλου “Γιώργος Βαλής”

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

ΤΟΠΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΑΜΟΥ                       

Κύπελλο Ανδρών ”ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΛΗΣ”

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ – ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ Σάββατο 07/10/17 12:00 ΚΔΓ Αγ. Κηρύκου.

ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΠΜΑΣ ΚΟΥΡΟΣ Σάββατο 07/10/17 18:00 ΚΔΓ  Πυθαγορείου.

ΑΓΣ ΑΘΛΕΩΝ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Κυριακή 08/10/17 12:00 ΚΔΓ Πυθαγορείου.

ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ – Σ.Θ.Ε.  Δευτέρα 09/10/17 21:30 ΚΔΓ Καρλοβάσου.