ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ
ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ  – ΑΟ ΜΕΣΑΡΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/16 12:00 ΣΑΜΟΥ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ – ΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/16 14:30 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ   – ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/16 14:30 ΚΟΝΤΑΚΕΪΚΩΝ
ΑΟ ΣΑΜΟΥ – ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/16 14:30 ΣΑΜΟΥ
ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16 12:15 ΕΥΔΗΛΟΥ

B΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ – 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ
ΑΠΣ ΑΓ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ  – ΣΧ ΘΕΤ ΕΠ/ΜΩΝ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16 14:30 ΚΟΝΤΑΚΕΪΚΩΝ
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  – ΑΨΕΣΚ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16 14:30 ΣΑΜΟΥ
ΑΣ ΚΟΥΡΣΑΡΟΣ   – ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16 12:00 ΦΟΥΡΝΩΝ
ΑΕΣ ΦΟΙΝΙΞ    – ΡΕΠΟ

ΥΠΟΔΟΜΗΣ (ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΔΙΚΟ) – (ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ) 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ
ΑΣ ΛΑΙΛΑΨ – ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16 12:00 ΧΩΡΑΣ
ΑΕ ΒΑΘ. ΠΑΝΣ/ΚΟΥ – ΑΨΕΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16 12:00 ΣΑΜΟΥ
ΑΕ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ  – ΑΟ ΣΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/16 12:00 ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

ΥΠΟΔΟΜΗΣ (ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΔΙΚΟ) – (ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΜΟΥ) 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ   ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ      ΓΗΠΕΔΟ
ΑΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/16 14:00 ΕΥΔΗΛΟΥ

ΒΟΛΛΕΫ Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ-ΡΣΦΠ ΤΕΛΧΙΝΙΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 28/11 13.00

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ

Πρωτάθλημα Γυναικών 1η αγωνιστική

Π.Α.Σ ΙΚΑΡΟΣ  – Α.Σ. ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ  Σάββατο 27/11/16 10:45 ΚΔΓ Αγ. Κηρύκου.

Πρωτάθλημα παίδων Β’ Όμιλος 1η αγωνιστική

Α.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – Α.Σ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ Σάββατο 27/11/16 15:30 ΚΔΓ Αγ. Κηρύκου.

Πρωτάθλημα Κορασίδων Β’ Όμιλος 1η αγωνιστική

Α.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ – Π.Α.Σ ΙΚΑΡΟΣ  Σάββατο 27/11/16 17:00 ΚΔΓ Αγ. Κηρύκου.

Πρωτάθλημα Εφήβων  Β’ Όμιλος 3η αγωνιστική

Π.Α.Σ ΙΚΑΡΟΣ  – Α.Σ. ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ  Σάββατο 27/11/16 18:30 ΚΔΓ Αγ. Κηρύκου.

ΠΗΓΗ: Τ.Ε. ΕΟΚ ΣΑΜΟΥ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ VOLLEY

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16
ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ-ΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ-ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ          17:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ    16:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΘΕΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/16
ΑΣΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ       20:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΘΕΟΣ

ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27/11/16
ΑΣ ΕΡΜΗΣ-ΠΕΨΑΣ ΡΙΒΑ           18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΒΑΘΕΟΣ
ΑΠΣ ΙΩΝΙΚΟΣ-ΑΟ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ     18:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26/11/16
ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ-ΑΣ ΚΕΡΚΗΣ          12:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓ.ΚΗΡΥΚΟΥ

Σημ: Οι υπόλοιποι αγώνες σύμφωνα με τα προγράμματα!

ΠΗΓΗ: www.sportlifesamos.com